Not known Facts About قفسه بندی

صفحه‌هایی برای ویرایشگرانی که از سامانه خارج شدند بیشتر بدانید

قفسه بندی انبار,کمد ریلی,قفسه بندی انبار,بایگانی ریلی, قفسه ریلی, اوژن, قفسه بندی انبار,قفسه ریلی مکانیکی,قفسه بندی انبار,بایگانی ریلی, قفسه بندی انبار,کمد ریلی 

ابتدا باید با بررسی اولیه و بازبینی میدانی از مکانی که نیاز به سیستم قفسه بندی دارد و اندازه گیری دقیق آن و اینکه مکان مورد نظر به چه نوع از جنس و در چه ابعادی باید قفسه گذاری شود به طراحی سیستم قفسه بندی می پردازند.

قفسه ریلی

بعنوان نمونه در یک فروشگاه زنجیره ای، نیاز یک فروشنده به قفسه بندی بیش از سایر اجزای داخلی دیگر است که باید قفسه ها و طبقاتی بطوری تعبیه گردد که مشتری بتواند براحتی به همه محصولات دسترسی داشته باشد و برای برداشتن محصول از درون قفسه با مشکل مواجه نشود و همچنین باید به شکلی نیز تعبیه گردد که رفت و آمد در بین قفسه ها نیز به آسانی صورت گیرد.

طبقات استاندارد بایگانی مجهز به سیستم گردش هوا می باشد که این امر طول عمر اسناد را افزایش می دهد.

یکی از خصوصیات بارز این محصول آن است که شما می توانید این محصولات را استفاده کنید و در هر ابعاد و اندازه ای که می خواهید آن را بزرگتر و کوچکتر کنید.

بدنه و تمامی قطعات این سیستم طوری طراحی شده است که توسط پیچ و مهره به هم متصل شده read more و قابلیت افزایش طول،عرض وارتفاع را به قفسه هامی دهد.

در ادامه توضیحاتی درباره نحوه نصب این سیستم به حضورتان ارائه می گردد:

شرکت قفسه بندی فلزی بهین انبار آرا به عنوان تولید کننده و عرضه کننده انواع قفسه انبار و سیستم های نگهداری مواد و کالا با به کارگیری دانش فنی و مهندسی روز دنیا، توسط پرسنلی مجرب در زمینه های طراحی با پیشرفته ترین نرم افزارهای موجود، تولید، عرضه و نصب محصولات، همواره در خدمت مشتریان محترم خود می باشد.

قفسه راک صنعتی قفسه فروشگاهی قفسه انباری(بدون پیچ و مهره) قفسه گالوانیزه(قفسه بندی سردخانه) قفسه انباری پیچ و مهره ای قفسه ُآجیل و خشکبار(قفسه حبوباتی)

برای استعلام قیمت انواع قفسه بندی انبار در اندازه و ابعاد مختلف و متناسب با شرایط مورد نظر پیشنهاد می کنیم با کارشناسان بهین انبار تماس بگیرید.

سیستم انبارداری

 قفسه بندی انبار,اوژن,قفسه بندی انبار, قفسه مجری, بایگانی ریلی, قفسه بندی انبار,کمد ریلی, قفسه بندی انبار,قفسه بندی ریلی,قفسه بندی انبار

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *